Regulamin

1. Informacja o sprzedawcy

Sprzedawcą w sklepie internetowym www.smracewear.pl jest firma: F.P.H.U. MOTOAGI Dominik Koźbiał mieszcząca się pod adresem ul. Nawojowska 15/4, 33-300 Nowy Sącz posługująca się numerem NIP 734-283-40-25 , numerem REGON 120861083

2. Ochrona danych

Klient ma prawo do wglądu i poprawy przekazanych danych osobowych. Sprzedawca nie gromadzi danych osobowych w innym celu niż realizacja umowy sprzedaży. Sprzedawca usuwa dane osobowe klienta z bazy po realizacji umowy sprzedaży.

 

3. Potwierdzenie zamówienia

Złożenie zamówienia przez Kupującego będzie traktowane jak zawarcie umowy kupna-sprzedaży przedmiotu.

 


4. Termin realizacji

Termin realizacji zamówienia uzależniony jest od formy płatności oraz stanu magazynowego towaru. Zwykle termin realizacji zamówienia nie przekracza 3 dni roboczych. W przypadku chwilowego braku towaru, klient zostaje poinformowany o planowanym terminie dostawy drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną.

 

5. Formy płatności

Oferujemy następujące metody regulowania zapłaty:

5.1 Przelewem na konto firmy.
Metoda ta polega na przelaniu na konto naszej firmy

F.P.H.U MOTOAGI Dominik Koźbiał

ul. Nawojowska 15/4 33-300 Nowy Sącz

nr konta ING 48 1050 1722 1000 0090 6696 0395

kwoty wystarczającej do pokrycia zobowiązania wynikłego z zamówienia.

5.2. Gotówkowa za pobraniem.
Kupujący płaci za przesyłkę w momencie jej dostarczenia bezpośrednio kurierowi lub listonoszowi lub podczas odbioru przesyłki w urzędzie pocztowym. Ujemną stroną tej metody płatności jest wyższy koszt przesyłki niż w przypadku zamówień płatnych przelewem ze względu na koszty pobrania.

6. Dokument zakupu

Każdy towar wysłany zostaje razem z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT oraz Warunkami sprzedaży. Posiadanie paragonu lub faktury jest warunkiem koniecznym do zwrotu towaru lub do złożenia reklamacji. W przypadku braku w przesyłce Warunków sprzedaży prosimy o kontakt ze sklepem w celu dosłania dokumentu.

 

7. Realizacja dostawy

Wszystkie zamówione przedmioty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firm Poczty Polskiej S.A przesyłka kurierska 48H . Koszt przesyłki nie uzależniony jest od wagi oraz gabarytów zamawianych towarów.

Cennik przesyłek

Po wpłacie na konto 11zł

Przesyłka pobraniowa płatna przy odbiorze 15zł

 

8. Zwroty

Sprzedający ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie do 3 dni roboczych od dnia w którym została zawarta umowa kupna-sprzedaży.

Kupujący ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas F.P.H.U. MOTOAGI Dominik Koźbiał ul. Zawodzie 12a 33-380 Krynica Zdrój o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego pocztą.

 Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest TUTAJ

 

Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie na adres F.P.H.U. MOTOAGI Dominik Koźbiał ul. Zawodzie 12a 33-380 Krynica Zdrój , a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Przesyłki zwrotne za pobraniem nie będą odbierane.

 

9. Zwrot pieniędzy

Po uznaniu odstąpienia od umowy za poprawne - spełnienia wymagań co do braku użytkowania towaru - Sprzedawca wystawia zwraca pieniądze są za pomocą przelewu w terminie 7 dni roboczych od otrzymania przez Sprzedawcę zwracanego towaru.

 

10. Reklamacje

 

Sprzedawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na zakupiony towar.

Towar, który posiada wady stwierdzone w trakcie eksploatacji podlega reklamacji w myśl ogólnych przepisów handlowych. Przesyłki zwrotne za pobraniem nie będą odbierane, ponieważ każdy reklamowany towar zostaje sprawdzony, a w przypadku uznania reklamacji Sprzedawca zwraca koszty przesyłki reklamacyjnej. Kolejność działania Sprzedawcy przy postępowaniu reklamacyjnym jest następująca: naprawiona rzecz, nowa rzecz wolna od wad, ostatecznie zwrot gotówki. Wszelkie reklamacje należy zgłaszać pod adresem: info@smracewear.pl lub telefonicznie. +48 668 182 970

Towar należy odesłać na adres:

F.P.H.U. MOTOAGI Dominik Koźbiał

ul. Zawodzie 12a

33-380 Krynica Zdrój

Formularz reklamacji towaru dostępny TUTAJ